Bogdan Rotar, a facut pasul spre Liga a II-a la FK Csikszereda

Tanarul jucator al echipei noastre, Bogdan Rotar, a facut pasul spre Liga a 2-a si va juca in acest sezon pentru FK Csikszereda, grupare cu care fotbalistul de 18 ani a semnat un contract valabil pe 5 sezoane cu gruparea harghiteana! Ii multumim pe aceasta cale pentru modul in care s-a adaptat la echipa noastra, chiar daca a evoluat o perioada scurta pentru Viitorul Selimbar si suntem convinsi ca FK Csikszereda reprezinta  urmatorul pas din cariera lui promitatoare.

“Mulțumesc clubului Viitorul Selimbar și în special antrenorului, staff-ului tehnic și jucătorilor pentru căldura cu care m-au primit! M-am simțit extraordinar lângă ei și nu am sa uit niciodată aceasta perioadă! Va Mulțumesc!”, Bogdan Rotar.

Este al 2-lea jucator care pleaca de la Viitorul Selimbar catre liga a 2-a dupa Marius Chindris, la Farul Constanta.

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *